درباره ما

پنل دکوراتیوپنل سنگ رودخانه ایپنل بامبوپنل سنگ مصنوعی

شرکت کیمیا آرامیس اسپادانا در سال 1394 فعالیت خود را در زمینه بهینه سازی و ارائه فرمولاسیون مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت سنگ های ساختمانی از جمله ماستیک، لقمه های ساینده و رنگ های پوششی ترمیم سنگ آغاز نمود.

اکنون با بهره گیری از دانش فارغ التحصیلان دانشگاه های ممتاز کشور و تجربه متخصصان کارآزموده خود پس از انجام تحقیقات و آزمایش های دانش بنیان پا به عرصه تولید پوشش های دکوریتیو مورد استفاده در صنعت معماری گذاشته  است.

در همین راستا این شرکت اقدام به تولید و ارائه پنل های دکوریتیو با کیفیتی به مراتب بالاتر از محصولات مشابه خارجی و قیمت بسیار پایین تر نموده است.

کلیه این محصولات با فرمولاسیون، فرآیند تولید و ماشین آلات و تجهیزات ابداعی و انحصاری این شرکت تولید شده به گونه ای که نه تنها کیفیت مورد نظر مشتریان را برآورده ساخته، بلکه در زمره محصولات سبز و دوستدار محیط زیست قرار گرفته اند.

این شرکت با امید به عنایات پروردگار و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود و یاری شما مشتریان عزیز رویای صادرات به کشورهای مدعی این صنعت مانند ایتالیا و اسپانیا را در سر می پروراند. باشد که روزی با تحقق این رویا باعث سربلندی میهن عزیزمان ایران گردد.